منبع دانلود بازی ایرانی

دانلود بازی های فارسی

مسابقات بازی سازی انجمن promakers
نویسنده : پدرام - ساعت ۳:٠٤ ‎ب.ظ روز شنبه ٧ خرداد ۱۳٩٠
 

نقل از مدیر انجمن مجید جشنواره تابستانی بازیهای رایانه ای 

Pro Makers برگزار می کند : جشنواره تابستانی بازی های رایانه ای کوچک ( Indie )

چشنواره بازی سازی پرو میکرز

سلام
با فرا رسیدن فصل تابستون فرصت خیلی خوبی برای علاقه مندان به ساخت بازی ایجاد میشه تا توانایی های خودشون رو نسبت به همدیگر سنجش کنند .

Pro Makers این فرصت را غنیمت شمرده و در همین راستا اقدام به برگزاری مسابقات ساخت بازی های رایانه ای می کند .لازم به ذکر است که این مسابقات فقط در بخش بازی های رایانه ای ( PC ) برگزار می شود .


شرایط شرکت در مسابقات :
1 – شرکت برای تمامی علاقه مندان به ساخت بازی های رایانه ای آزاد می باشد .
2 – حجم بازی های ارسالی از طرف شرکت کنندگان نباید بیشتر از 50 مگابایت باشد .
3 – شرکت کنندگان می توانند بازی های خود را به صورت انفرادی یا تیمی ( حداکثر 3 نفر ) به مسابقات ارسال کنند .
4 – هر شرکت کننده فقط می تواند یک بازی در مسابقات شرکت دهد .
5 – متقاصیان شرکت در جشنواره ، تمامی مراحل ارسال بازی برای سایت Pro Makers را به صورت اینترنتی انجام خواهند داد . بدین صورت که مشخصات کامل بازی و سازنده ی آن را در فرم هایی که در اختیار آنان قرار می گیرند به همراه لینک دانلود بازی برای Pro Makers ارسال می کنند .
6 – بازی باید 100% ایرانی باشد و بازی هایی که به صورت ویرایش شده ( Edited ) به مسابقات ارسال می شوند از جریان رقابت ها حذف می شوند .
7 – mod های ارسالی در جشنواره شرکت داده نخواهند شد .
8 – ثبت نام در جشنواره باید توسط سازنده بازی و یا نماینده تیم سازنده بازی انجام شود .
9 – مستندات کامل بازی به همراه سورس آن بایستی در یک فایل زیپ آپلود شده به همراه لینک دانلود آن برای بخش مسابقات سایت Pro Makers ارسال شود .
10 – چنان چه سازنده یا سازندگان بازی ، فرم های ارائه شده برای شرکت در مسابقات و مستندات بازی را به صورت ناقص ارسال کنند ، بازی آنان از مسابقات حدف می شود . پس در پرکردن فرم ها و ارسال بازی و مستندات آن نهایت دقت را به کار ببرید .
11 – بازی های ارسالی بایستی دارای نصب سریع و آسان باشند و چنان چه یک بازی برای اجرا شدن نیازمند نرم افزارها و برنامه های خاصی باشد حتما باید در فایل زیپی که آپلود می شود موجود باشند تا تیم داوری برای بررسی بازی به مشکلی بر نخورد . بنا به هر دلیلی اگر تیم داوری موفق نشد بازی ارسالی به مسابقات را نصب و اجرا کند ، آن بازی از دور مسابقات حذف می شود .
12 – لازم به ذکر است که بازی های ساخته شده با Flash نمی توانند در این جشنواره شرکت کنند .

امتیاز دهی و انتخاب بازی برتر چگونه صورت می گیرد ؟

Pro Makers بعد از بررسی های دقیق ، فنی و محتوایی از بازی های ارسالی به مسابقات ، سر انجام برترین بازی ها را معرفی می کند .

اولویت امتیاز دهی به بازی ها به عوامل متعددی از جمله نوآوری و خلاقیت ، گرافیک ، طراحی ، سیستم فیزیک بازی ، محتوا و داستان ، صداگذاری و موسیقی و ... بستگی دارد . سازندگان بازی ها باید این نکته را به یاد داشته باشند که هر بخش از بازی ارسالی آنان می تواند شامل امتیاز باشد و چنان چه بخشی از بازی ناقص باشد ، امتیازی به آن بخش تعلق نمی گیرد .

مهلت ارسال آثار :
علاقه مندان به شرکت در جشنواره بازی های رایانه ای کوچک ( Indie ) سایت Pro Makers ، تا تاریخ 31 مرداد سال 1390 فرصت دارند تا بازی های خود را برای شرکت در جشنواره ارسال نمایند . بدیهی است بازی هایی که بعد از این تاریخ ارسال می شوند در جشنواره شرکت داده نخواهند شد .

جوایز :
سایت Pro Makers از بین بازی های ارسالی ، بعد از بررسی مقدماتی ، 5 بازی را به عنوان نامزدهای دریافت جوایز برترین بازی رایانه ای کوچک ( Indie ) معرفی خواهد کرد . سپس در بررسی نهایی از بین این 5 بازی ، 3 بازی به عنوان برترین بازی های رایانه ای کوچک معرفی می شود و جوایز این جشنواره که به شرح زیر است را نصیب خود خواهند کرد :
1 - جایزه نفر اول - وجه نقد به مبلغ 1.000.000 ریال
2 - جایزه نفر دوم - وجه نقد به مبلغ 500.000 ریال
3 - جایزه نفر سوم - پکیج آموزش بازیسازی با موتور UDK

همچنین نقد و بررسی فنی و دقیق این 3 بازی در سایت Pro Makers انجام خواهد شد تا علاقه مندان به بازیهای رایانه ای به طور کامل با 3 بازی برتر آشنا شوند .

*** به زودی فرم های کامل ثبت نام در مسابقات در اختیار شرکت کتندگان قرار خواهد گرفت***

*** در صورت داشتن هرگونه سوال ، پیشنهاد و انتقاد با ما از طریق انجمن یا ایمیل Info@ProMakers.IR در ارتباط باشد .