منبع دانلود بازی ایرانی

دانلود بازی های فارسی

بازی جاذبه
نویسنده : ُسید علی - ساعت ۱٠:۱٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٧ مهر ۱۳٩٢
 

این بازی تشیکل شده از یک توپ و ستاره هایی که شما با استفاده از توپ باید ستاره ها را جمع آوری کنید و در آخر در قسمت مخصوص توپ را قرار دهید ولی به همین سادگی هم نیست شما برای اینکار حتی می توانید جهت جاذبه زمین را هم تغییر دهید!

دانلود و تصاویر بیشتر در ادامه مطلب


سخنان سازنده:

داستان از جایی شروع می شه که یه روز تو خونه سعی می کردم یه ایده پیدا کنم. همونطور که می دونید یکی از راه های خلق ایده، شکستن عادت هاست؛ برای همین منم می خواستم یه بازی غیر معمول و جدید داشته باشم.
با خودم گفتم: ما که همیشه زمین بازی رو زیر و رو می کنیم تا به هدف برسیم، چی می شد اگه زمین بازی، برای ما بازی کنه!
بعد شروع کردم به شاخ و برگ دادن ایده.
اوایل که فقط با گیم میکر آشنا بودم، این ایده رو به صورت دو بعدی درست کردم و اتفاقا در مجله ی دنیای بازی هم، جزو بهترین بازی های معمایی مستقل شد. اما بعد ها که رفتم تو کار سه بعدی با موتور یونیتی، گفتم چه قدر خوبه همون ایده ام رو به صورت سه بعدی هم در بیارم.
خدا رو شکر تونستم کارش رو تموم کنم و برای کامپیوتر بسازم. بعد از مدتی برای آندروید هم خروجی گرفتم و در بازار، برای هموطنان عزیزم قرار دادم
و یه نکته ی دیگه:
برای توسعه ی بازی ایده های زیادی دارم اما به خاطر دست تنها بودن مشکلاتی دارم. اگر یک نفر (به خصوص یک طراح سه بعدی) حاضر باشه، با هم کار می کنیم و ان شا الله بازی رو به بازار های جهانی (مثل گوگل پلی) هم می فرستیم.

سید محمد حسین طباطبایی
 mohi11019@gmail.com

...::دانلود::...