مسابقات بازی سازی انجمن promakers

شرایط شرکت در مسابقات :
1 – شرکت برای تمامی علاقه مندان به ساخت بازی های رایانه ای آزاد می باشد .
2 – حجم بازی های ارسالی از طرف شرکت کنندگان نباید بیشتر از 50 مگابایت باشد .
3 – شرکت کنندگان می توانند بازی های خود را به صورت انفرادی یا تیمی ( حداکثر 3 نفر ) به مسابقات ارسال کنند .
4 – هر شرکت کننده فقط می تواند یک بازی در مسابقات شرکت دهد .
5 – متقاصیان شرکت در جشنواره ، تمامی مراحل ارسال بازی برای سایت Pro Makers را به صورت اینترنتی انجام خواهند داد . بدین صورت که مشخصات کامل بازی و سازنده ی آن را در فرم هایی که در اختیار آنان قرار می گیرند به همراه لینک دانلود بازی برای Pro Makers ارسال می کنند .
6 – بازی باید 100% ایرانی باشد و بازی هایی که به صورت ویرایش شده ( Edited ) به مسابقات ارسال می شوند از جریان رقابت ها حذف می شوند .
7 – mod های ارسالی در جشنواره شرکت داده نخواهند شد .
8 – ثبت نام در جشنواره باید توسط سازنده بازی و یا نماینده تیم سازنده بازی انجام شود .
9 – مستندات کامل بازی به همراه سورس آن بایستی در یک فایل زیپ آپلود شده به همراه لینک دانلود آن برای بخش مسابقات سایت Pro Makers ارسال شود .
10 – چنان چه سازنده یا سازندگان بازی ، فرم های ارائه شده برای شرکت در مسابقات و مستندات بازی را به صورت ناقص ارسال کنند ، بازی آنان از مسابقات حدف می شود . پس در پرکردن فرم ها و ارسال بازی و مستندات آن نهایت دقت را به کار ببرید .
11 – بازی های ارسالی بایستی دارای نصب سریع و آسان باشند و چنان چه یک بازی برای اجرا شدن نیازمند نرم افزارها و برنامه های خاصی باشد حتما باید در فایل زیپی که آپلود می شود موجود باشند تا تیم داوری برای بررسی بازی به مشکلی بر نخورد . بنا به هر دلیلی اگر تیم داوری موفق نشد بازی ارسالی به مسابقات را نصب و اجرا کند ، آن بازی از دور مسابقات حذف می شود .
12 – لازم به ذکر است که بازی های ساخته شده با Flash نمی توانند در این جشنواره شرکت کنند .

امتیاز دهی و انتخاب بازی برتر چگونه صورت می گیرد ؟

Pro Makers بعد از بررسی های دقیق ، فنی و محتوایی از بازی های ارسالی به مسابقات ، سر انجام برترین بازی ها را معرفی می کند .

اولویت امتیاز دهی به بازی ها به عوامل متعددی از جمله نوآوری و خلاقیت ، گرافیک ، طراحی ، سیستم فیزیک بازی ، محتوا و داستان ، صداگذاری و موسیقی و ... بستگی دارد . سازندگان بازی ها باید این نکته را به یاد داشته باشند که هر بخش از بازی ارسالی آنان می تواند شامل امتیاز باشد و چنان چه بخشی از بازی ناقص باشد ، امتیازی به آن بخش تعلق نمی گیرد .

مهلت ارسال آثار :
علاقه مندان به شرکت در جشنواره بازی های رایانه ای کوچک ( Indie ) سایت Pro Makers ، تا تاریخ 31 مرداد سال 1390 فرصت دارند تا بازی های خود را برای شرکت در جشنواره ارسال نمایند . بدیهی است بازی هایی که بعد از این تاریخ ارسال می شوند در جشنواره شرکت داده نخواهند شد .

جوایز :
سایت Pro Makers از بین بازی های ارسالی ، بعد از بررسی مقدماتی ، 5 بازی را به عنوان نامزدهای دریافت جوایز برترین بازی رایانه ای کوچک ( Indie ) معرفی خواهد کرد . سپس در بررسی نهایی از بین این 5 بازی ، 3 بازی به عنوان برترین بازی های رایانه ای کوچک معرفی می شود و جوایز این جشنواره که به شرح زیر است را نصیب خود خواهند کرد :
1 - جایزه نفر اول - وجه نقد به مبلغ 1.000.000 ریال
2 - جایزه نفر دوم - وجه نقد به مبلغ 500.000 ریال
3 - جایزه نفر سوم - پکیج آموزش بازیسازی با موتور UDK

همچنین نقد و بررسی فنی و دقیق این 3 بازی در سایت Pro Makers انجام خواهد شد تا علاقه مندان به بازیهای رایانه ای به طور کامل با 3 بازی برتر آشنا شوند .

*** به زودی فرم های کامل ثبت نام در مسابقات در اختیار شرکت کتندگان قرار خواهد گرفت***

*** در صورت داشتن هرگونه سوال ، پیشنهاد و انتقاد با ما از طریق انجمن یا ایمیل Info@ProMakers.IR در ارتباط باشد .

/ 0 نظر / 39 بازدید